GASTRO DIZAJN

 

ZÁŽITOK VIDIEŤ

Gastronómia už dávno nie je len o dobrom jedle a pití. Je to o pocite, zážitku a spomienke. Nezáleží len na obsluhe, ale aj na samotnom priestore a jeho funkcií, ale aj samotných produktoch, s ktorými prichádza zákazník do kontaktu.

Presne o ne sa staráme my. Záleží nám, aby naši klienti boli reprezentovaní jedinečným spôsobom. Aj z toho dôvodu sme sa rozhodli pripravovať doplnky do reštaurácií na mieru a tak čo najvernejšie zachytiť myšlienku celého priestoru.

 

AKÝ JE POSTUP?

Pri každom projekte je ideálne osobné stretnutie. Vždy sa snažíme s Vami zladiť tak, aby sme si osobne na prvom stretnutí prešli všetky Vaše požiadavky. Následne sa môžeme pustiť do návrhu.

Ak ide o riešenie celého priestoru, zakreslujeme si ho graficky. Ak ide o výrobu viacerých kusov produktov, pripravujeme prototyp, na ktorom Vám vieme ukázať všetky jeho funkčnosti.

 
 

MÁTE OTÁZKY?

Neváhajte nás kontaktovať. Vzhľadom na jedinečnosť každého riešenia je ideálny osobný kontakt. Stačí napísať, aké máte predstavy a požiadavky, prípadne o čom sa chcete informovať a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Používaním tejto stránky súhlasíte s podmienkami používania cookies. Viac informácií

Nastavenie cookies na našej web stránke sú nastavené pre čo najlepšie fungovanie web stránky. Využívaním našich služieb a prezerania web stránky súhlasíte s ich používanim.

Zavrieť