PURE JUNK tím

KOHO AKTUÁLNE HĽADÁME?

Aktuálne hľadáme part-time stolárov a domácich šikovníkov, ktorí by nám vedeli operatívne pomáhať pri väčšom nápore zákaziek.

KTO PATRÍ K NÁM?

Baví ťa práca s rukami, nemáš problém vybrúsiť kus dreva, či vymaľovať izbu. Vymýšľanie nových vychytávok a experimentovanie so svojimi skúsenosťami je tvoja silná stránka? Máš kopu energie a chceš ju venovať do niečoho, čo má zmysel? Ak na teba tieto požiadavky sedia, tak potom hľadáme práve teba! 🙂

AKO PRACUJEME?

  • FULL TIME worker (máš skúsenosti s prácou s drevom, či v oblasti stavebníctva, nemáš problém pracovať samostatne a byť pre tím plnohodnotnou posilou)
  • PART TIME worker (chceš si v lete privyrobiť v našom tíme, prípadne aj počas roka cez víkendy a voľné dni, zaujíma ťa naša práca a chceš byť jej súčasťou, nie si úplne z fachu, ale rád sa všetko naučíš)

KDE, KEDY, AKO?

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, alebo sa informovať. Napíš nám na adresu, ktorá je nižšie. 

Výkon práce – Žilina.

Intenzita – flexibilný pracovný čas.

Tempo práce si určujeme my, takže všetko je len na našej šikovnosti a kreativite.

KONTAKTUJ NÁS

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu, neváhaj a kontaktuj nás. Stačí ak nám pošleš životopis na emailovú adresu: info@purejunk.sk, alebo sa preklikneš do kontaktného formuláru (viď. nižšie) a my ťa už budeme následne kontaktovať. Ako predmet správy uveď PURE JUNK TÍM. 
V našom tíme sa často nájdu jednorazové projekty, či už pre grafikov, dizajnérov, alebo šikovných pomocníkov do dielne.