PURE JUNK tím

KOHO AKTUÁLNE HĽADÁME?

Do našej žilinskej dielne hľadáme posilu, brigádnikov do výroby a jednu šikovnú dušičku aj na marketingovo-administratívne miestočko 🙂

Ideálne teda, ak pochádzaš zo Žiliny, alebo okolia, aby Ti nerobilo problém tráviť s nami nejaký čas z Tvojich letných prázdnin. Venovať sa budete reálnym zákazkám, viac menej hľadáme šikovníkov, ako pravé ruky pre nášho Maťa do výroby a na marketing a PR pre Maju.  

KTO PATRÍ K NÁM?

Baví ťa práca s rukami, nemáš problém vybrúsiť kus dreva, či vymaľovať izbu. Vymýšľanie nových vychytávok a experimentovanie so svojimi skúsenosťami je tvoja silná stránka? Máš kopu energie a chceš ju venovať do niečoho, čo má zmysel? Ak na teba tieto požiadavky sedia, tak potom hľadáme práve teba! 🙂

AKO PRACUJEME?

  • FULL TIME worker (máš skúsenosti s prácou s drevom, či v oblasti stavebníctva, nemáš problém pracovať samostatne a byť pre tím plnohodnotnou posilou)
  • PART TIME worker (chceš si v lete privyrobiť v našom tíme, prípadne aj počas roka cez víkendy a voľné dni, zaujíma ťa naša práca a chceš byť jej súčasťou, nie si úplne z fachu, ale rád sa všetko naučíš)

KDE, KEDY, AKO?

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, alebo sa informovať. Napíš nám na adresu, ktorá je nižšie. 

Výkon práce – Žilina.

Intenzita – flexibilný pracovný čas.

Tempo práce si určujeme my, takže všetko je len na našej šikovnosti a kreativite.

KONTAKTUJ NÁS

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu, neváhaj a kontaktuj nás. Stačí ak nám pošleš životopis na emailovú adresu: info@purejunk.sk, alebo sa preklikneš do kontaktného formuláru (viď. nižšie) a my ťa už budeme následne kontaktovať. Ako predmet správy uveď PURE JUNK TÍM. 
V našom tíme sa často nájdu jednorazové projekty, či už pre grafikov, dizajnérov, alebo šikovných pomocníkov do dielne.

Team leader and marketing specialist

Freelance product designer

Construction and material specialist

Freelance graphic and visual designer