PURE JUNK WORKSHOP

STANICA ZÁRIEČIE | ŽILINA | 19. MÁJ 2018

 

O čo ide?

Rozhodli sme sa pre Vás pripraviť kreatívny workshop, na ktorom si budete môcť skúsiť aké je to recyklovať drevený odpad. Keďže veľa z Vás nám píše, že by ste veľmi radi mali doma niečo recyklované, ale zatiaľ na to nie je rozpočet, máme lepšie riešenie. My zabezpečíme materiál, náradie a všetko potrebné, Vy si svoj produkt vyrobíte. Samozrejme celý workshop budeme viesť my PURE JUNKáči, takže Vám poradíme ako na to, určite aj prezradíme nejaký ten grif, ako si čo urýchliť a pod.

 

 

Ako sa zapojiť?

Prihlás sa na náš workshop prostredníctvom mailu. Napíš, čo by malo byť tvojím sobotňajším výtvorom. Buď si navrhni nejaký produkt, ktorý spoločne dodizajnujeme, aby sa všetko pekne stihlo, alebo si môžeš zrecyklovať, či zrepasovať niečo čo už doma máš a chceš tomu dať trošku lásky. Veríme, že spoločne zvládneme všetko. 

19.5.2018
20 MIEST
19-27€ VSTUP
9-18:00 HOD

 

Viac info?

Prihlasovanie na workshop je spustené od 25.4.2018 do 17.5.2018. Náš workshop sa začína 19.5.2018 (sobota) o 9:00 hod v priestoroch Stanica Žilina Záriečie. Tu budeme spoločne recyklovať, inšpirovať a tvoriť našim prístupom. Veríme, že okrem iného sa aj perfektne zabavíme. My sa postaráme o občerstvenie, zabezpečíme materiál (už podľa mailovej, telefonickej, alebo osobnej dohody), náradie, farby, laky, konštrukčný materiál… proste všetko, čo budeme potrebovať k tomu, aby sme za jeden deň vytvorili 20 krásnych recycle kúskov. Cena 19 € na osobu, ak sa však rozhodnete, že chcete prísť na workshop, ako pár, alebo dvojica a pracovať tak spoločne na jednom produkte, kupujete si párový vstup za 27 €. Workshop je kapacitne obmedzený na 20 miest. Ak by ste mali akékoľvek otázky, píšte, volajte, kričte.

 

Vďaka komu?

Ďakujeme Nadácií VÚB, ktorá podporila náš projekt a umožnila nám tak zakúpiť ručné náradie a materiál potrebný na úpravu a recykláciu odpadových kusov v okolí nášho mesta. Veľmi sa však tešíme aj tomu, že sa tento projekt môže realizovať práve na mieste akým je Stanica Žilina Záriečie, rovnako tak veľká vďaka.

 

 

 

 

Logo_nadacia_VUB

 

Tešíme sa na Vás…

Používaním tejto stránky súhlasíte s podmienkami používania cookies. Viac informácií

Nastavenie cookies na našej web stránke sú nastavené pre čo najlepšie fungovanie web stránky. Využívaním našich služieb a prezerania web stránky súhlasíte s ich používanim.

Zavrieť