Skorý jarný výpredaj

Naše novoročné upratovanie vyprodukovalo pár zaujímavých starých kúskov, ktoré sa vyrobili v našej dielni popri iných zákazkách. Keď sa nám tu však začali kopiť, rozhodli sme sa ich posunúť do výpredaja. 

Drevený stolík križiačik

Konštrukcia stola je zo starého retro stolíku zo 70. rokov. Vrchná časť sú prehobľované paletové dosky namorené a nalakované vodou-riediteľným lakom. Odtiene – palisander, smrek, čierna.

Rozmer: 93 x 53 x 49 cm

Cena: 40 €

Stolík kozička

Ide o jeden z našich prvých produktov, ktorý bol vyrobený pre nás. Nohy sú skládatelné, takže je možné ho použiť aj ako exteriérový terasový stolík, ktorý si viete jednoducho odložiť. Materiál – smrekové paletové dosky. Morenie a lakovanie opäť vodou-riediteľným lakom.

Rozmer: 114 x 53 x 64 cm

Cena: 25 €

Stojanček na kľúče

Minimalistická, závesná polička na kľúče. Vyrobená je zo smrekového, paletového dreva. Povrch je upravený eko olejom.

Rozmer: 9 x 47 x 9 cm

Cena: 8 €

Stolík kaskáda

Drevený stolík vyskládaný z paletových dosiek, morený do troch odtieňov. Povrch je lakovaný vodou-riediteľným lakom.

Rozmer: 43 x 52 cm x 45 cm

Cena: 25 €

Polička halička

Drevená polička zo smrekového, paletového dreva, natretá do čiernej farby. Povrchová úprava lak. Háčiky umožňujú využitie aj ako vešiak na bundy a pod.

Rozmer: 64 x 31 x 12 cm

Cena: 15 €

Závesná polička na víno

Drevená polica na víno, vyrobená zo smrekového, paletového dreva. Namorená do odtieňu palisander a prelakovaná.

Rozmer: 120 x 25 cm

Cena: 18 €

Drevený pelech pre psa

Pôvodne vyrobený pre nášho Esa, ktorý však prerástol jeho rozmery ešte skôr, ako k nám dorazil. Takže je v ponuke pre ďalšieho psieho rozmaznanka 🙂

Rozmer: 92 x 70 x 22 cm

Cena: 17 €

esmo

Stolček kvietok

Malý a fakt chutný stolček z brezovej preglejky. Nalakovaný vodou-riediteľným lakom, povrch natretý nebeskou modrou. Vdhoný pod kvietok, alebo aj pod nôžky, pre malé žienky.

Rozmer: 31 x 37 cm

Cena: 15 €

Stolík kávička

Tento stolček nám dlho slúžil ako kávičkový. Neskôr sa však vymenili jeho nohy a skončil v sklade, kde ležal doteraz. Smrekové, plaetové drevo, namorené do odtieňu eben, následne opatinované.

Rozmer: 52 x 52 x 44 cm

Cena: 25 €

Ak máte záujem o nejaký z našich výpredajových produktov, kontaktujte nás mailom na info@purejunk.sk. Stačí, keď nám napíšete názov produktu a je pre Vás rezervovaný. Každý máme len v jednom kuse, tak čas objednania rozhoduje 🙂

Osobný odber Žilina.