Kuchyňa na mieru

Kuchyňa vyrobená na mieru je už bežná vec. Ľudia si chcú tento obytný priestor prispôsobiť svojim očakávaniam a využiť jeho potenciál na 100 %. Ale čo tak kuchyňa na mieru,  vyrobená z recyklovaného dreva?

Takéto bolo zadanie tohto projektu, ako to vyzeralo počas a po realizácií?

Zadanie projektu obsahovalo samozrejme predstavy zákazníka. Tie je však nevyhnutné hneď na začiatku limitovať možnosťami interiéru, takže bola nevyhnutná obhliadka a príprava podkladov pre návrh.

Po obhliadke priestoru nám bolo 100% jasné, v akom štýle sa bude celý projekt niesť a samotný majiteľ nám to potvrdil. Pokúsime sa o zachovanie atmosféry, ktorú starý domček vyžaruje. Farby sme navrhli do odtieňov bledej, béžovej, smotanovej, v kombinácií s drevom. Keď sme doťukali detaily a podrobné rozloženie kuchynskej linky, pustili sme sa do realizácie.

Kuchyňa sa vyrábala v bielej farbe, pričom aby sme dosiahli jemne vintage a rustikálny efekt na jej povrchovú úpravu sa využila metóda patinovania. Aj napriek tomu, že sme takýto celok, alebo väčší kus nábytku ešte nevyrábali, brali sme to ako výzvu a výsledok nás teší. Klient nám už poslal fotky zo zabehnutého priestoru, tak sa môžete pokochať aspoň na pár fotkách.