Drevené vianočné dekorácie

Je tu december a s ním na jednej strane pribúdajú povinnosti, no na strane druhej si veľa z nás začína pripomínať, čo je skutočne dôležité. Ako sa na Vianoce pripravujeme my a čo pripravujeme pre Vás?


Koľko ľudí toľko chutí, no a v tomto prísloví sa samozrejme nesú aj naše tradície a vianočnicové zvyky. Každý z nás však trávi Vianoce doma s rodičmi a súrodencami, lebo táto atmosféra je tá pravá. Všetci sa však pripravujeme na tieto sviatky celkom intenzívne a je to aj kvôli PURE JUNKu, ktorý nás do tohto kolotoča zobral skôr a preto máme možnosť si to všetko do sýtosti užiť.

Začali sme sa pripravovať začiatkom novembra, kedy sme si pripravili jednoduché leyouty produktov, ktoré by sme Vám chceli vyrobiť. Možností je skutočne veľa, takže koniec rečí a ukážeme Vám radšej fotky, ktoré povedia oveľa viac.

Drevený stromček – nový, plastový, alebo paletový? 🙂

 

Dekorácie pre príjemnú vianočnú atmosféru

Drevené svietniky a adventné svietniky

 

Aj keď bude každý z nás mať Vianoce také, aké má rád, mohli by sme skúsiť myslieť na to, čo je skutočne dôležité a to je určite rodina. Nie drahé dary a kopa odpadu, ktorý popri tom vytvoríme. My sme rozhodne zástancami škôlkárskeho prístupu, že najkrajší a najmilší darček je ten, ktorý je vyrobený vlastnými rukami, z lásky a v našom prípade ešte z recyklovaných materiálov 🙂

Prajeme Vám krásne Vianoce a množstvo splnených prianí 🙂


Ak máte záujem o našu vianočnú kolekciu, alebo máte nejaké otázky, neváhajte nás KONTAKTOVAŤ 🙂